İzmir Yılbaşı Programları 2024

X
İzmir Birlik Otel Yılbaşı 2024

İzmir Birlik Otel Yılbaşı 2024

Buca’da yeni yıla damgasını vuracak bir geceye hazır mısınız? Birlik Otel, sıcak atmosferi ve dopdolu eğlencesiyle 2024 yılbaşı programında sizleri ağırlıyor. Mustafa Arcan ve Orkestrası ile Birgül ve Tansu Aydalga’nın sahne alacağı bu gece, İzmir’de eğlencenin kalbinin attığı yer olacak.

İnciraltı Kumsal Yılbaşı 2024

İnciraltı Kumsal Yılbaşı 2024

Bu muazzam 2024 inciraltı yılbaşı gecede, Alper Azman ve Damla Ay’ın büyüleyici performansları ile eğlence ve lezzet dolu bir atmosfer sizi bekliyor. Yılın son gecesinde İnciraltı Kumsal’da gerçekleşecek olan bu özel etkinlikte, Alper Azman ve Damla Ay’ın sesinden çıkacak şarkılarla müzik ziyafeti yaşayacak, oryantal show ve DJ performanslarıyla enerjinizi zirveye taşıyacaksınız.

Çeşme Ilıca Otel Yılbaşı 2024

Çeşme Ilıca Otel Yılbaşı 2024

2024 Yılbaşı Gala Programı ile büyülü bir geceye hazır mısınız? Gülay Eralp ve Orkestrası eşliğinde, Çeşme Ilıca Hotel’de muhteşem bir yılbaşı programı sizleri bekliyor!

Berduşşş Meyhane İzmir Yılbaşı 2024

Berduşşş Meyhane İzmir Yılbaşı 2024

İzmir’in eğlence ve müziğin kalbinin attığı mekanı Berduşşş Meyhane, 2024’e girmeye hazırlandığımız bu özel gecede sizi ağırlamaktan mutluluk duyacak. İpek Demir’in enerjisiyle dolup taşacak olan mekanımızda, yılbaşı gecenizi unutulmaz kılacak bir atmosfer sizi bekliyor.

Altın Yunus Çeşme Resort Yılbaşı 2024

Altın Yunus Çeşme Resort Yılbaşı 2024

Çeşme’nin masmavi sularına nazır konumu ve yüksek kalite standartlarıyla meşhur Altın Yunus Otel, 2024’e unutulmaz bir Yılbaşı gecesiyle merhaba diyor. Bu olağanüstü etkinlikte, Simge Sağın’ın sahne alacağı özel bir gala sizi bekliyor.

Balçova Termal Yılbaşı 2024

Balçova Termal Yılbaşı 2024

Balçova Termal Otel, 2024 Yılbaşı’na unutulmaz bir geceyle merhaba diyor! Bu yıl, sahne şovları ve müzik ziyafetleri ile dolu bir program sizleri bekliyor.
Ramada by Wyndham Tire Port Club Yılbaşı Programı 2024

Ramada by Wyndham Tire Port Club Yılbaşı Programı 2024

İzmir Ramada by Wyndham Tire Port Club, 2024 yılbaşı gecesini unutulmaz kılmak için harekete geçiyor. Bu yılbaşı programında sahne alacak olan Sinan Özen, güçlü sesi ve eğlenceli performansıyla geceye damga vuracak.

My Terrace Restaurant Yılbaşı Programı 2024

My Terrace Restaurant Yılbaşı Programı 2024

My Terrace Restaurant, 2024 yılbaşı gecesine özel düzenlediği programıyla sizleri muhteşem bir deneyime davet ediyor. Bu özel gece, Tuğçe Altın ve Orkestrası ile unutulmaz bir müzik şölenine dönüşecek, lezzetli anlarla birleşecek.

Tusan Hotel Kuşadası Yılbaşı 2024

Tusan Hotel Kuşadası Yılbaşı 2024

2024’e, Kuşadası’nın seçkin konaklama adreslerinden Tusan Deluxe Otel’de, unutulmaz anlarla başlıyoruz. Kuşadası’nın parlayan yıldızı olan 5 yıldızlı Tusan Beach Resort’ta, yılın son günlerinde gerçekleşecek olan Yılbaşı Balosu ile Marca Tour olarak siz değerli misafirlerimizi ağırlamanın heyecanını yaşıyoruz.

Bu eşsiz etkinlikte, Erçin Mercan ve Özlem Karayel‘in muhteşem sunumu eşliğinde unutulmaz bir 2024 yılbaşı programı sizi bekliyor. Kuşadası’nın benzersiz atmosferinde, Tusan Deluxe Otel’in konforuyla buluşarak, yeni yıla unutulmaz anılar biriktirerek girmeye hazır olun.

Pasaport Pier Hotel İzmir Yılbaşı Programı 2024

Pasaport Pier Hotel İzmir Yılbaşı Programı 2024

Pasaport Pier Hotel Restaurant, muhteşem bir yılbaşı partisiyle 2024’e merhaba diyor! 31 Aralık gecesi, İzmir’in eşsiz liman manzarasına hakim Pasaport Pier Hotel’de, unutulmaz bir geceye davetlisiniz. Ercan Çakmak Orkestrası ve Diamond Dans Grubu Showları ile geçecek bu özel gecede, yılbaşının coşkusunu en üst seviyeye çıkaracak bir program sizi bekliyor.

İzmir 2024 Yılbaşı Etkinlikleri Vitrini

İzmir Yılbaşı
İzmir Yılbaşı
Saruhan Web

Bu
Sayfayı
Paylaş

WhatsApp ile Paylaş Facebook ile Paylaş